Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03. maj
17:30
Støvring IF
Storvorde/Sejlflod B
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 455
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:00
Støvring IF
LKB/Gistrup (1)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 110
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. maj
19:00
Støvring IF
AaB
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 482
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
09:45
Støvring IF
BMK
U11 Drenge B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 82
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Støvring IF
IK Rosendal
U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 66
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Støvring IF
Skørping IF Frem
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 743
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Støvring IF
Rebild Syd
U9 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 156
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Støvring IF
Aalborg KFUM
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 972
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Støvring IF (1)
Øster Hornum IF
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 241
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Støvring IF (4)
KB81 Aalborg
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 241
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
Aars IK (2)
Svenstrup-Godthåb IF (1)
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 241
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
Aars IK (1)
Svenstrup-Godthåb IF (2)
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 241
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Svenstrup-Godthåb IF (2)
Støvring IF (4)
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 241
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Øster Hornum IF
Aars IK (2)
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 241
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:40
Rebild Syd
Hadsund B
U9 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 156
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:45
KB81 Aalborg
Aars IK (1)
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 241
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:45
Svenstrup-Godthåb IF (1)
Støvring IF (1)
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 241
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Øster Hornum IF
Svenstrup-Godthåb IF (1)
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 241
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Støvring IF (4)
Aars IK (1)
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 241
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
KB81 Aalborg
Svenstrup-Godthåb IF (2)
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 241
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
Aars IK (2)
Støvring IF (1)
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 241
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:20
Hadsund B
Støvring IF
U9 Drenge C/Beg. (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 156
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:30
Støvring IF
Nibe B
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 532
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:00
Støvring IF
Strandby IF Farsø
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Støvring IF
Vejgaard B
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 522
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Støvring IF
Grindsted U. IF
U10 Piger A (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Støvring IF
Hadsund B
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 871
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Støvring IF
Skalborg SK
U9 Piger C/Beg. (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 166
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Støvring IF
Gug B (2)
U8 Drenge A (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 178
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Støvring IF (1)
LKB/Gistrup
U8 Piger C/Beg. (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 175
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Støvring IF (2)
Hadsund B
U8 Piger C/Beg. (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 175
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
Hadsund B
Støvring IF (1)
U8 Piger C/Beg. (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 175
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
LKB/Gistrup
Støvring IF (2)
U8 Piger C/Beg. (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 175
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:30
Gug B (2)
IK Rosendal
U8 Drenge A (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 178
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:40
Skalborg SK
St. Restrup IF
U9 Piger C/Beg. (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 166
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:40
Grindsted U. IF
Bagterp IF
U10 Piger A (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
IK Rosendal
Støvring IF
U8 Drenge A (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 178
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Vejgaard B
Fyrkat Q
U9 Piger A (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 159
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Skibsby-Højene IF
Støvring IF
U9 Piger A (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 159
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:20
St. Restrup IF
Støvring IF
U9 Piger C/Beg. (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 166
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:20
Bagterp IF
Støvring IF
U10 Piger A (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 130
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:30
Støvring IF
Aalestrup/Fjelsø/Gedsted
U17 Drenge Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 412
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Støvring IF
Vejgaard B
U9 Piger A (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 159
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Fyrkat Q
Skibsby-Højene IF
U9 Piger A (15) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 159
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Støvring IF
Oversidder
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 322
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Støvring IF
Vaarst/Fjellerad B
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
05. maj
15:00
Støvring IF
Aalborg Freja
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 Pulje 258
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:45
Støvring IF
RKG (2)
U11 Drenge C/Beg. (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 85
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:45
Støvring IF
Vindblæs B
U15 Piger C (09-10) 8:8 - Forår 2024 Pulje 34
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:45
Støvring IF
Brønderslev IF
U17 Piger C (07-08) 8:8 - Forår 2024 Pulje 32
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:45
Støvring IF
IK Rosendal
U13 Piger C (11) 8:8 - Forår 2024 Pulje 37
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Støvring IF
Hornum IF
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:45
Støvring IF
NUGF Viborg
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 723
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Støvring IF
Skibsby-Højene IF
U11 Drenge A1 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Støvring IF
Viborg Sdrm. IK
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 723
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Støvring IF
Mejrup GU
U17 Piger Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 821
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:15
Støvring IF
Hannæs Sport
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 972
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:45
Støvring IF
Skørping IF Frem
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 110
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:45
Støvring IF
Aalborg Chang
U17 Drenge Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 412
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:45
Støvring IF
Arden IF
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 622
|
|||||||||||||||||||
13. maj
20:15
Støvring IF
AaB
Kvinder +29 / 7:7 - Forår 2024 Pulje 22
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:45
Støvring IF
Gug B
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 871
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Støvring IF
Hobro IK
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 532
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:45
Støvring IF
Svenstrup-Godthåb IF
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 652
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:45
Støvring IF
Løgstør IF
U15 Drenge C (09-10) 8:8 - Forår 2024 Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Støvring IF (S1/258)
LKB/VFB (S1/257)
Gjensidige Kvindepokalen 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
13:00
Støvring IF
Aalborg Chang (1)
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
20. maj
15:00
Støvring IF
IK Rosendal
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:45
Støvring IF
Storvorde/Sejlflod B
U13 Piger C (11) 8:8 - Forår 2024 Pulje 37
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:45
Støvring IF
IK Rosendal
U13 Drenge C (11) 8:8 - Forår 2024 Pulje 30
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:45
Støvring IF
Spentrup/Ommersyssel IF
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 622
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Støvring IF
Valsgård IF 83
Herrer Serie 2 - Forår 2024 Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
24. maj
17:30
Støvring IF
Jetsmark IF
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 455
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:00
Støvring IF
Fyrkat Q
U17 Piger Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 821
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
Støvring IF
Als B
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 29
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Støvring IF
Arden IF
U11 Drenge B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 82
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
RKG
NUBI
U10 Piger C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 134
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Støvring IF
Jetsmark IF (2)
U10 Piger C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 134
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Gug B
Nibe B
U10 Drenge A2 (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 111
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Støvring IF
Løgstør IF
U10 Drenge A2 (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 111
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Støvring IF
Vejgaard B
U12 Drenge A2 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 59
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
Nibe B
Støvring IF
U10 Drenge A2 (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 111
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
Løgstør IF
Gug B
U10 Drenge A2 (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 111
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
NUBI
FK Alliancen
U10 Piger C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 134
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
Jetsmark IF (2)
RKG
U10 Piger C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 134
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:20
FK Alliancen
Støvring IF
U10 Piger C/Beg. (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 134
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Støvring IF
Farsø/Ullits IK
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 743
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Støvring IF
Arden IF
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 482
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
Støvring IF
Thisted FC
U19 Drenge Liga 3 (2005-06) 11:11 - forår 2024 Pulje 322
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:15
Støvring IF
Fyrkat Q/Hadsund/Terndrup
Kvinder Serie 1 - Forår 2024 Pulje 258
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:45
Støvring IF
TSV
U15 Drenge C (09-10) 8:8 - Forår 2024 Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:45
Støvring IF
HVH
U13 Drenge C (11) 8:8 - Forår 2024 Pulje 30
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:15
Støvring IF - DGI OB A
Kærbysport
M+50 7:7 Træningskamp / 60 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Støvring IF
Aalborg Freja
U16 Drenge Liga 2 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 455
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:45
Støvring IF
NB/SSK/RIF
U17 Piger C (07-08) 8:8 - Forår 2024 Pulje 32
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:45
Støvring IF
Aalborg KFUM
U15 Piger C (09-10) 8:8 - Forår 2024 Pulje 34
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:30
Støvring IF
Skørping IF Frem
U12 Piger C/Beg. (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 56
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Støvring IF
Farstrup/Sebber
U11 Piger (13) 5:5 - Forår 2024 Pulje 102
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Støvring IF
Hald Ege Efterskole (2)
U17 Drenge Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 412
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:45
Støvring IF
Gug B
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 522
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:15
Støvring IF- SEN OB A
Ellidshøj IF
M+55 7:7 Træningskamp / 60 min. Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:45
Støvring IF
Ingstrup Efterskoles IF
U17 Piger C (07-08) 8:8 - Forår 2024 Pulje 32
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:00
Støvring IF
St. Restrup IF
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 652
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:30
Støvring IF
Blenstrup IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 110
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Støvring IF
Skørping IF Frem
U11 Drenge C/Beg. (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 85
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Valsgård IF 83
Støvring IF
U8 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 192
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Mariager IK
Vaarst/Fjellerad B
U8 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 192
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Støvring IF
Jetsmark IF
U11 Piger B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 73
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:30
Støvring IF
Mariager IK
U8 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 192
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:30
Vaarst/Fjellerad B
Valsgård IF 83
U8 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 192
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Støvring IF
Aalborg Chang
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 622
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
Støvring IF
Vraa-Børglum/PV 81
U11 Drenge A1 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
Støvring IF
Aalborg Chang
U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 66
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:30
Støvring IF
ASV
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 522
|